Dezynfekcja pomieszczeń

Dezynfekcja / Dezynsekcja / Deratyzacja

Skuteczne środki / Prawdziwi eksperci DDD

77 555 40 12

Dezynfekcja oraz odkażanie pomieszczeń przy wykorzystaniu innowacyjnych oraz certyfikowanych technologii: dekontaminacja (zamgławianie) i ozonowanie. Proponowane poprzez profesjonalne firmy formy pozwolą na dobrą dezynfekcję mieszkań, samochodów, biur, pensjonatów, szkół, przedszkoli gabinetów usługowych, lokali kucharskich, klubów fitness, siłowni, klinik oraz szpitali i pozostałych miejsc użytku publicznego.

Koronawirus – dezynfekcja specjalistyczna dla posiadaczy spółek

Pośród dezynfekcji przeciwko niebezpieczeństwu jakie przynosi ze sobą koronawirus, w całości specjalistycznej oraz skierowanej do spółek wyliczyć można ozonowanie, jakie uznawane jest do jednej spośród bardziej naturalnych technologii oczyszczania. Jego efektywność i zabezpieczenie zależne jest odpowiednio wykonanej procedury dezynfekcji wnętrza, więc dokonując doboru spółki specjalizującej się w tego rodzaju działalności należałoby zwrócić uwagę, na to, by wykorzystywały doskonałej jakości napędy ozonu oraz utrzymywały optymalne reguły zabezpieczenia.

Gazowanie, zamgławianie – czym się różnią?
Formy różnią się przede wszystkim rodzajem przeprowadzenia oraz sprzętem, jakiego się wykorzystuje. W zamgławianiu produkowana jest niezwykle mała kropla o powierzchni 5 do 10 mikronów, jaka po paru chwilach nie zostawia właściwie żadnych śladów na czyszczonej przestrzeni. Tymczasem gazowania wykorzystujemy do większych przestrzeni oraz jeśli mamy więcej czasu na sam mechanizm dezynfekcji. Wykorzystanie atestowanych preparatów i specjalnych narzędzi pozwoli na pokrycie konkretnego \budynku powłoką preparatu czyszczącego, jaki jest miły dla ludzi oraz oczyszczanego miejsca.

Ozonowanie pomieszczeń – kiedy należałoby się na nie zdecydować?
Ozonowanie powietrza w domu czy mieszkaniu to sprawdzony sposób na wyczyszczenie powierzchni z nieprzyjemnych zapachów, jak również wyeliminowanie szkodliwych bakterii, mikroorganizmów lub pleśni za pomocą przetwornika ozonu. Kiedy należałoby zdecydować się na taki zabieg? Przykry zapach unoszący się w pomieszczeniu mimo codziennego czyszczenia oraz wietrzenia to bolączka wielu osób. Dotyczy to przede wszystkim starych budynków lub mieszkań w starym budownictwie, tychże zniszczonych oraz opuszczonych, otrzymanych w spadku lub wynajmowanych, jakie nie sposób jest odnowić standardowymi formami.

Dezynfekcja ozonem ma dużo korzyści. Przede wszystkim w sposób zupełnie pewny usuwa wszystkie zabrudzenia, nieprzyjemne zapachy, takie jak dym papierosowy, stęchlizna lub zapach farby, kleju oraz pozostałych chemikaliów po remoncie. Co bardzo ważne, ozonowanie wyklucza źródło powstania przykrego zapachu, dodając gwarancję, iż nie wróci on samoistnie. Pozwoli również wyeliminować z wnętrz czy samochodów szkodliwe oraz wielokrotnie niewidzialne gołym okiem patogeny, jak wirusy, bakterie, grzyby, pleśnie lub pozostałe alergeny.

Forma promieniowej jonizacji katalitycznej
Promieniowa jonizacja katalityczna jest techniką oczyszczania powietrza, w jakiej stosowany jest mechanizm fotokatalizy. Występujące w nim jony wodorotlenowe oraz nadtlenkowe mają możliwość dezaktywacji mikroorganizmów oraz bakterii. Jonizacja Katalityczna wyklucza z powietrza patogeny na poziomie 96,4% – 99,9%. Technika owa jest stosowana do dekontaminacji powietrza na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS.

 

 
specjalistyczne-uslugi-ddd-faviconOpinie Klientów

„Fajnie, że przyjechaliście w normalnych koszulkach – w końcu sąsiedzi nie muszą wiedzieć, że wreszcie pozbyłam się mrówek z mieszkania. Dziękuję! ”

Wiola

„Dziękuję za pomoc! Dwie poprzednie firmy tylko pogorszyły sytuację z pluskwami. Dopiero tej firmie się udało.”

Michał Wolszczak

„Miałem dość tych jednoosobowych „firm” DDD. Tutaj pełen profesjonalizm, wszystko legalnie i na piśmie. Deratyzacja wykonana na 5+”

Leszek Rodakowski

specjalistyczne-uslugi-ddd-faviconTO DOCENIŁO 100% KLIENTÓW

s

DYSKRECJA - 100%

Nieoznakowane samochody i zwykła odzież!

l

GWARANCJA - 100%

Wszystko otrzymasz na piśmie!

GRATIS DOJAZD - 100%

Do każdego miasta na Śląsku!

PROFESJONALNE I NOWOCZESNE USŁUGI DDD

Zadzwoń teraz i zajmij dla siebie pierwsze wolne miejsce!
77 555 40 12