Ozonowanie pomieszczeń

Dezynfekcja / Dezynsekcja / Deratyzacja

Skuteczne środki / Prawdziwi eksperci DDD

77 555 40 12

Ozonowanie pomieszczeń to jest sposób na oczyszczenie wnętrza oraz wszelkich sprzętów, jakie się w nim znajdują. Ozon usuwa z wnętrza wszelkie alergeny wziewne oraz kontaktowe, natomiast również przykre zapachy. Podczas ozonowania wnętrza można też spryskać dobrany zapach. Ozonowanie pomieszczeń to jest dobra forma dezynfekcji (odkażania), deakaryzacji (eliminowanie alergenów wziewnych oraz kontaktowych z pomieszczeń i dezodoryzacji (rozpylenie wyselekcjonowanego aromatu).

Na czym polega ozonowanie?
Do ozonowania mieszkania stosuje się określone napędy ozonu, jakie uwalniają gaz z osobnym miejscu oraz zupełnie usuwają niebezpieczne treści i usuwają je z pomieszczeń. Działa to na drobnoustroje, natomiast również bakterie lub alergeny. Wstawiamy ozonator do wnętrza na pewny czas zależnie od pojemności wnętrza. Napęd ozonu tworzy ozon jaki czyści pomieszczenie, Likwiduje bakterie wirusy grzyby, następnie należy starannie przewietrzyć mieszkanie.

Sposób ozonowania, więc ilość oraz wybranie napędów o dobrej skuteczności ozonu zależy od zlecenia, od intensywności oraz typu kłopotu. Przede wszystkim oddziaływanie ozonu polega na gwałtownym utlenianiu. Napotykając na przeróżne zabrudzenia przemieszczające się w powietrzu ozon idzie z nimi w reakcję chemiczną wywołując ich utlenienie. Trzeci atom tlenu w jego części powoduje, iż ozon jest niezwykle aktywny chemicznie – niezwykle szybko reaguje z częściami zabrudzeń takimi jak: zapachy, bakterie, drobnoustroje czy pleśni. Rozkłada je w mniej złożone oraz zazwyczaj mniej niebezpieczne części.

Ozonowanie pomieszczeń – kiedy zrobić?
Ozon jest niezwykle mocnym utleniaczem, więc także wykorzystywany w usuwaniu bakterii, mikroorganizmów oraz pleśni i usuwaniu przykrego zapachu z budynków. Głównie ozonowanie robione jest w obiektach, gdzie żądana jest higieniczna czystość – szpitale, zakłady przetwórstwa, jednak również w budynkach rodzinnych, instytucjach zdatności powszechnej i w pojazdach oraz klimatyzacji.

Największą wartością ozonowania jest jego wszechstronne oddziaływanie; jako dobrej formy dezynfekcji oraz dezodoryzacji. Ozon jako jedyny preparat dezynfekcji, dzięki formie gazowej dochodzi do ciężko dostępnych miejsc, w jakich pozostałe formy się nie sprawdzają. Także, ozon wyróżnia się również doskonałą przenikalnością przestrzeni chropowatych. Dezynfekcja ozonem doprowadza do zmniejszenia ilość o mikroorganizmów do poziomu, jaki nie wywołuje chorób. Do efektywnego oraz pewnego ozonowania niezbędny jest dokładny miernik ozonu, jaki uważa natężenie ozonu w powietrzu (w jednostce ppm).

Kto decyduje się na ozonowanie pomieszczeń?
Ozonowanie ma znaczny wpływ na jakość powietrza, jakim oddychamy. To idealnie wyjście dla uczuleniowców. Ozonowanie pozwoli ponieważ na wyeliminowanie wszelkich bakterii oraz alergenów. Pozbędziemy się także dzięki niemu nieprzyjemnego zapachu dymu tytoniowego. To znana usługa pośród kupców oraz najemców mieszkań z rynku pochodnego. Dezynfekcja metodą ozonowania umożliwia, iż wprowadzimy się do odnowionych oraz pozbawionych bakterii pomieszczeń. Pośród własnych kontrahentów są także posiadacze przedszkoli, siłowni oraz instytucji lekarskich.

specjalistyczne-uslugi-ddd-faviconOpinie Klientów

„Fajnie, że przyjechaliście w normalnych koszulkach – w końcu sąsiedzi nie muszą wiedzieć, że wreszcie pozbyłam się mrówek z mieszkania. Dziękuję! ”

Wiola

„Dziękuję za pomoc! Dwie poprzednie firmy tylko pogorszyły sytuację z pluskwami. Dopiero tej firmie się udało.”

Michał Wolszczak

„Miałem dość tych jednoosobowych „firm” DDD. Tutaj pełen profesjonalizm, wszystko legalnie i na piśmie. Deratyzacja wykonana na 5+”

Leszek Rodakowski

specjalistyczne-uslugi-ddd-faviconTO DOCENIŁO 100% KLIENTÓW

s

DYSKRECJA - 100%

Nieoznakowane samochody i zwykła odzież!

l

GWARANCJA - 100%

Wszystko otrzymasz na piśmie!

GRATIS DOJAZD - 100%

Do każdego miasta na Śląsku!

PROFESJONALNE I NOWOCZESNE USŁUGI DDD

Zadzwoń teraz i zajmij dla siebie pierwsze wolne miejsce!
77 555 40 12