Zwalczanie Pluskiew

Dezynfekcja / Dezynsekcja / Deratyzacja

Skuteczne środki / Prawdziwi eksperci DDD

77 555 40 12

Utarło się przekonanie, iż pluskwy pojawiają się wszędzie tam gdzie kurz oraz bałagan. Po części jest to fakt, ponieważ łatwiej im się schować w takich miejscach, jednak poza tymże wcale nie są wybredne jeżeli idzie o wymogi mieszkaniowe oraz chętnie zalęgną się wszędzie tam, gdzie będą miały dostęp do jedzenia. Natomiast gdy odnajdą już dobre źródło posiłku, więc krew ludzi oraz zwierzęta, to bardzo ciężko będzie się ich pozbyć. Niemniej natomiast jest na to parę sposobów.

Pluskwa domowa. Jak wygląda oraz dlaczego jest niebezpieczna?
Pluskwa domowa jest jednym spośród tychże robaków, jakie budzą dosyć wielki niesmak. Największym kłopotem jest to, iż dorosłe osobniki żywią się krwią ludzi oraz zwierząt żerując nocą, za dnia natomiast mieszczą się w ciężko dostępnych miejscach, chociażby w przestrzeni materaca, tapicerce, pod tapetami lub w przerwach podłóg w mieszkaniu. Zasiedlają także listwy przypodłogowe oraz pozostałe miejsca, gdzie ciężko się dostać.

Jakie są przyczyny pojawiania się pluskiew?
Większość spośród nas uważa, iż pluskwy wywodzą się z brudu w mieszkaniu, to błąd. Zwykle owe pasożyty przynosimy do domu na ubraniach czy rzeczach z miejsc publicznych np. kina, dworca kolejowego, szpitala, poczekalni, z hoteli oraz pensjonatów, w jakich mieszkaliśmy podczas wypoczynku, natomiast również nabywając używane meble i odzież. Poza tymże, jeżeli mieszkamy w bloku, to pluskwy mogą się przenosić pomiędzy mieszkaniami czy są przenoszone poprzez zwierzęta domowe.

Jak zwalczać pluskwy?
Usunięcie pluskiew z mieszkania nie należy do prostych działań, zwłaszcza w bloku, gdzie jest zagrożenie, iż pasożyty mogą wrócić do nas rurami wentylacyjnymi lub przewodami instalacyjnymi. Więc kłopot należałoby likwidować wszechstronnie, natomiast również z pomocą specjalistycznej ekipy. Teraz głównie stosowaną, dobrą, natomiast jednocześnie mniej inwazyjną metodą jest zamgławianie (ULV). Mechanizm ów polega na wypuszczeniu poprzez napęd chemicznej mgły o niezwykle drobnych cząsteczkach, tak by treści mogły dojść do wszelkich zakątków.

Usuwanie pluskiew — metoda mechaniczna
Jest dużo domowych sposobów na dezynsekcję pluskiew. Najpopularniejszym sposobem jest ich mechaniczne usuwanie — na przykład przy pomocy wciągania odkurzaczem. Owa forma może wykazać się efektowna, gdyż w niedługim okresie pasożyty uciekną z własnych oczu. Nie znaczy to natomiast, iż jedne osobniki nie zachowały się w powierzchni własnego domu. Głównie to oczywiście one odpowiadają za nawroty kolejnych plag robaków. Więc także należałoby zwrócić się do specjalistycznej spółki.

Dezynsekcja skojarzona – dwie formy zarazem
Zamgławianie ULV (ultra low volume) – niskoobjętościowy oprysk wyróżnia się niezwykle niewielką wielkością kropli ok.10-50 mikronów dzięki czemu preparat starannie wchodzi we wszelkie możliwe kryjówki oraz szczeliny i doskonale siada na opryskanych przestrzeniach. Dezynsekcja powierzchniowa opryskiwaczem ciśnieniowym na przestrzenie przemieszczania się pluskwy domowej. Po zabiegach wymagane jest gruntowne przewietrzenie wnętrz i przetarcie przestrzeni mających kontakt z żywnością, w tymże blatów kuchennych, stołów/biurek.

specjalistyczne-uslugi-ddd-faviconOpinie Klientów

„Fajnie, że przyjechaliście w normalnych koszulkach – w końcu sąsiedzi nie muszą wiedzieć, że wreszcie pozbyłam się mrówek z mieszkania. Dziękuję! ”

Wiola

„Dziękuję za pomoc! Dwie poprzednie firmy tylko pogorszyły sytuację z pluskwami. Dopiero tej firmie się udało.”

Michał Wolszczak

„Miałem dość tych jednoosobowych „firm” DDD. Tutaj pełen profesjonalizm, wszystko legalnie i na piśmie. Deratyzacja wykonana na 5+”

Leszek Rodakowski

specjalistyczne-uslugi-ddd-faviconTO DOCENIŁO 100% KLIENTÓW

s

DYSKRECJA - 100%

Nieoznakowane samochody i zwykła odzież!

l

GWARANCJA - 100%

Wszystko otrzymasz na piśmie!

GRATIS DOJAZD - 100%

Do każdego miasta na Śląsku!

PROFESJONALNE I NOWOCZESNE USŁUGI DDD

Zadzwoń teraz i zajmij dla siebie pierwsze wolne miejsce!
77 555 40 12