Osuszanie pomieszczeń ścian, po zalaniu mieszkania pomieszczeń. Osuszanie kondensacyjne

Dezynfekcja / Dezynsekcja / Deratyzacja

Skuteczne środki / Prawdziwi eksperci DDD

77 555 40 12

Nieprzyjemny zapach w mieszkaniu może mieć przeróżne przyczyny. Jedną spośród nich jest palenie tytoniu, zalanie wnętrz lub obecność zwierząt. Rozwiązaniem problemów z niezbyt przyjemną wonią jest ozonowanie pomieszczeń. Może być wykonane w dowolnym pomieszczeniu, natomiast dzięki naturalnym właściwościom gazu, zapach jest zlikwidowany, natomiast nie zakamuflowany, jak to ma miejsce w wypadku standardowych odświeżaczy powietrza. Ozonowanie domu wykonywane jest z zastosowaniem specjalnych napędów ozonu, jakie we właściwym natężeniu wydzielają gaz do wnętrza.

Co oraz kiedy można ozonować?
Ze względu na właściwość, ozonowanie winno wykorzystywać się tylko we wnętrzach zamkniętych, ponieważ jedynie w takich warunkach produkowany poprzez ozonator gaz ma szansę osiągnięcia niezbędnego natężenia, dobrze się rozprzestrzenić, natomiast co za tymże idzie – dojść oraz usunąć wszystkie niebezpieczne treści. W związku z tymże, mechanizm dezynfekcji ozonem można wykonywać we wszystkich wnętrzach, w jakich są na co dzień ludzie: mieszkaniach, domach, pensjonatach, szpitalach.

Na czym polega ozonowanie pomieszczeń?
Ozonowanie pomieszczeń wykorzystywane jest w celu wyczyszczenia znajdujących się w nim wnętrz. Zabieg polega na pozbyciu się niekorzystnych dla zdrowia alergenów przez wejście w reakcję syntetyczną ozonu z pleśnią, grzybami, drobnoustrojami oraz roztoczami. Ozon to gaz, popularny również pod nazwą – aktywny tlen. Jest to podstawa, jaką charakteryzuje mała wytrzymałość oraz to, iż łatwo rozpuszcza się w wodzie. Ozon w wielkim natężeniu ma duży stan toksyczność, poprzez co mechanizm ozonowania należy wykonywać wedle rygorystycznych reguł oraz przy zastosowaniu przetestowanego przetwornika, by zagwarantować sobie odpowiednie zabezpieczenie.

Przed rozpoczęciem ozonowania należy w miarę możliwości opróżnić pomieszczenie, natomiast przede wszystkim zabrać z niego ważne przedmioty jak np. meble lub obrazy. Mechanizm oksydowania może spowodować, iż ich przestrzeń będzie wyglądać na starszą, aniżeli jest w rzeczywistości. W miejscu nie powinny także znajdywać się żadne organizmy żywe, więc rośliny oraz zwierzęta. Osoba wykonująca ozonowanie pomieszczenia musi być ubrana w skafander oraz maskę ochronną.

Dezynfekcja oraz ozonowanie pomieszczeń, natomiast koronawirus
Chociaż uczeni dogłębnie badają koronawirusa, ciągle zbyt mało o nim wiemy. Pewne jest natomiast, iż w okresie pandemii dezynfekcja oraz ozonowanie wnętrz są niezbędne. Wiadomo, iż COVID-19 może długo wytrzymać na rozmaitego typu przestrzeniach. Jedynym środkiem na dobre oczyszczenie po koronawirusie jest dezynfekcja biur, lokali oraz budynków, z jakich korzystały osoby chore czy prawdopodobnie zakażone, czy także jest w nich większa ilość osób.

Ozonowanie pomieszczeń dla uczuleniowców
Regularne ozonowanie wnętrz usuwa z nich alergeny. Dzięki temu zauważalnie zwiększa się jakość życia osób chorych na nadwrażliwości. Specjalny środek usuwa zarodniki grzybów oraz pleśni, jakie mogą wywoływać duszność i astmę. Podczas zabiegu ozonowania giną bakterie i likwidowane są związki aromatyczne, jakie też mogą wywoływać odczyny uczuleniowe. Ozon likwiduje roztocza brudu domowego, więc najpopularniejszą podstawę nadwrażliwości.

specjalistyczne-uslugi-ddd-faviconOpinie Klientów

„Fajnie, że przyjechaliście w normalnych koszulkach – w końcu sąsiedzi nie muszą wiedzieć, że wreszcie pozbyłam się mrówek z mieszkania. Dziękuję! ”

Wiola

„Dziękuję za pomoc! Dwie poprzednie firmy tylko pogorszyły sytuację z pluskwami. Dopiero tej firmie się udało.”

Michał Wolszczak

„Miałem dość tych jednoosobowych „firm” DDD. Tutaj pełen profesjonalizm, wszystko legalnie i na piśmie. Deratyzacja wykonana na 5+”

Leszek Rodakowski

specjalistyczne-uslugi-ddd-faviconTO DOCENIŁO 100% KLIENTÓW

s

DYSKRECJA - 100%

Nieoznakowane samochody i zwykła odzież!

l

GWARANCJA - 100%

Wszystko otrzymasz na piśmie!

GRATIS DOJAZD - 100%

Do każdego miasta na Śląsku!

PROFESJONALNE I NOWOCZESNE USŁUGI DDD

Zadzwoń teraz i zajmij dla siebie pierwsze wolne miejsce!
77 555 40 12